Pellets paliwo do kotłów firmy Stelmet kupisz w Cardemo Nowy Targ.

Dla wygody internetowa sprzedaż pelletu firmy Stelmet."Nasz sklep z pelletem już działa! Teraz możesz uzupełnić zapas pelletu na cały sezon bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z naszego sklepu - wejdź na www.sklep.polishpellet.com ! 
ZAPRASZAMY!"


W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje Pelletu:

LAVA

                                            


Pellet LAVA to wysoka jakość , którą możemy zagwarantować dzięki wykorzystywaniu do produkcji własnych trocin, nad których jakością i składem sprawujemy pełną kontrolę. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie trociny z drzew iglastych (sosna, świerk) które charakteryzują się bardzo dobrą spoistością, zaś wyprodukowany z nich pellet - jasną barwą.

Popularnie stosowana suszarnia bębnowa w której temperatura suszenia wynosi około 400ºC została zastąpiona przez nowoczesną suszarnię taśmową w której temperatura wynosi 100ºC. Efekt. Unikamy nadpalenia materiału, jak również zanieczyszczenia go sadzą czy spalinami. Lepiszcze, którym w tym przypadku jest lignina nie zostaje wypalona co sprzyja procesowi granulowania.

Pellet LAVA jest przyjazny środowisku - emisja CO2 w czasie spalania jest równa ilości CO2 pochłoniętego przez roślinę w czasie jej wzrostu co oznacza, że do atmosfery nie jest emitowana dodatkowa ilość CO2.

  • bardzo dobre walory opałowe (>5 kWh/kg),
  • bardzo niska zawartość popiołu (<0,5%), 
  • bardzo niska zawartość w spalinach dwutlenku siarki i innych szkodliwych substancji.

Stałe kontrole pozwalają zachować wysoką jakość produktu, która jest gwarantowana przez certyfikat DIN 51731.
Pellet LAVA oferowany jest w workach standardowej wielkości:

  • 15 kg,
  • 1 tona - tzw. big bag.

W czasie transportu i przechowywania należy zabezpieczyć produkt przed wilgocią. Używać po rozpakowaniu tylko w urządzeniach przeznaczonych do tego celu.

OLIMP


Nowoczesne, ekologiczne paliwo OLIMP Pellet stosowane jest przez wymagających odbiorców do ogrzewania domów, pomieszczeń mieszkalnych, zakładów produkcyjnych - zwłaszcza zlokalizownych w centach miast i specjalnych strefach ochronnych. Z powodzeniem zastepuje; koks, węgiel i miał węglowy, gaz i olej opałowy. Produkt jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu przez użytkownika oraz przyjazny dla środowiska zapewniając komfort sąsiedztwu i otoczeniu. Jasna barwa jest synonimem najwyższej jakości produktu Spółki Stelmet.

https://vimeo.com/user14020059/videos - klikni link aby dowiedzieć się więcej  o najlepszym pellecie z certyfikatem.  

Wyświetl większą mapę-wpisz adres zamieszkania

Załączniki